Hotel Logos
Hotel Logos
Hotel Logos
Przyjazd
Wyjazd

Port Katamaranów Augustów

Żegluga Augustów - Port Katamaranów zaprasza na krótsze i dłuższe wyprawy, w tym na krótki, acz fascynujący rejs Doliną Rospudy, nieco dłuższy rejs Szlakiem Papieskim, a także na całodzienną wycieczkę trasą prowadzącą od Portu w Augustowie do Paniewa.

Wodne przejażdżki statkiem należą do niezwykle przyjemnych sposobów spędzania urlopu. Tym bardziej, jeśli są to przejażdżki po atrakcyjnym przyrodniczo terenie. Gdy dodamy do tego wysoką klasę pojazdu, którym na tę wycieczkę się wybieramy, otrzymamy wyprawę wręcz idealną, na której można świetnie się zrelaksować, zobaczyć piękno natury w czystej postaci i przeżyć wiele niezapomnianych chwil. Oferujemy rejsy katamaranem poprzez rzekę Nettę oraz rejony znajdujące się w jej sąsiedztwie. Jeśli chcesz zobaczyć zachwycającą Dolinę Rospudy, jezioro Necko, należące do grupy polodowcowych jezior rynnowych, Kanał Augustowski – słynny w skali europejskiej zabytek, a także wiele innych ciekawych miejsc, wypłyń w rejs razem z nami! 

 

Lokalizacja

Kompleks Hotelowy Logos
ul. 29 Listopada 9, 16-300 Augustów

+48 607 075 902
info@augustow-logos.pl

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij