Hotel Logos
Hotel Logos
Hotel Logos
Przyjazd
Wyjazd

Sale konferencyjne

Mamy przyjemność przedstawić ofertę w zakresie organizacji konferencji, szkoleń i spotkań firmowych. Mazury to doskonały wybór wtedy, gdy chcą Państwo zorganizować wydarzenie, które będzie łączyło w sobie przyjemne z pożytecznym – piękne widoki, atrakcje, spokój i ciszę, a także nowoczesne zaplecze naszego Kompleksu.

Dbamy o każdy szczegół

Gwarantujemy wysoki poziom usług oraz wyposażenie, które pozwoli na przeprowadzenie konferencji w sposób sprawny i w pełni profesjonalny. Dopasowujemy się do potrzeb naszych klientów, dlatego organizowane z nami wydarzenia są dopracowane w najdrobniejszych detalach, aby uczestnictwo w nich było dla Państwa oraz gości całkowicie udane.

Trzy sale konferencyjne

Do Państwa dyspozycji oddajemy trzy klimatyzowane sale konferencyjne. Dwie z nich: sala "Słoneczna" i "Portowa" znajdują się obok siebie, zajmują powierzchnie odpowiednio 80 i 60 m². Sale te mogą pomieścić od 40 do 150 osób w zależności od ustawienia. Trzecia sala - "Kasztanowa" położona w drugiej części obiektu, posiada powierzchnię 74 m2 i mieści od 50 do 70 osób.

Spełniamy oczekiwania

Zależy nam na tym, aby konferencje, szkolenia oraz inne spotkania biznesowe organizowane razem z nami spełniły wszystkie Państwa oczekiwania. Dlatego też służymy poradą i dobierzemy najlepsze rozwiązania zgodnie z potrzebami. Oczywiście, Mazury oraz Augustów mają dla Państwa także wiele atrakcji, dlatego spotkanie może być połączone z atrakcjami dla jego uczestników – Puszcza Augustowska, Kanał Augustowski, liczne jeziora oraz ciekawe zabytki.

Cennik sal dla pobytów konferencyjnych organizowanych w Kompleksie Hotelowym LOGOS:
Sale konferencyjne Teatralne Podkowa Ceny wynajmu
do 4 godzin 1 dzień
Słoneczna 80 osób 60 osób 400 zł 600 zł
Portowa 60 osób 40 osób 300 zł 500 zł
Słoneczna + Portowa 150 osób 120 osób 600 zł 900 zł
Kasztanowa 70 osób 50 osób 400 zł 600 zł

Ceny wynajmu sal konferencyjnych na pokazy i prezentacje są ustalane jednorazowo i indywidualnie.

Dodatkowe atrakcje

Na życzenie Gości organizujemy imprezy integracyjne, biesiady przy ognisku, imprezy cateringowe na wodzie, grill przy akordeonie. Dokładamy wszelkich starań, aby uatrakcyjnić i umilić czas pobytu naszych Gości.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego hotelu, aby mogli się Państwo przekonać, że Kompleks Hotelowy LOGOS jest znakomitym miejscem do integracji i szkoleń, wygodną opcją wśród ofert noclegowych na Podlasiu do zwiedzania okolicy, a także poznania atrakcji pogranicza polsko – litewskiego.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym Hotelem.

Lokalizacja

Kompleks Hotelowy Logos
ul. 29 Listopada 9, 16-300 Augustów

+48 607 075 902
info@augustow-logos.pl

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij