Hotel Logos
Hotel Logos
Hotel Logos
Przyjazd
Wyjazd

Park Linowy Lemur Augustów

Park linowy Lemur to idealne rozwiązanie dla osób lubiących aktywnie spędzać czas, a przy tym chcących dobrze się bawić. Odwiedzający nas mają do wyboru pięć tras o różnym stopniu trudności. Najdłuższa trasa ma aż 230m! Aby ją pokonać musisz przejść między innymi przez most birmański, drabinki, zyg zak oraz skoczyć jak Tarzan! Najmłodsi również znajdą coś dla siebie. Nasza niebieska trasa przygotowana jest z myślą o nich. Mogą sprawdzić swoje siły pokonując takie przeszkody jak: kładkę, tunel, sieć z piłeczkami i wiele innych. Zapraszamy wszystkich już od 3. roku życia.

Park linowy Lemur to także gwarancja bezpieczeństwa. Nasi doświadczeni i wykwalifikowani instruktorzy doradzą Wam, którą trasę wybrać - mierzymy siły na zamiary. Przeprowadzą także szczegółowe szkolenie z obsługi sprzętu oraz bezpieczeństwa i pokrótce przestawią regulamin naszego obiektu.
 

 

Lokalizacja

Kompleks Hotelowy Logos
ul. 29 Listopada 9, 16-300 Augustów

+48 607 075 902
info@augustow-logos.pl

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij