Hotel Logos
Hotel Logos
Hotel Logos
Przyjazd
Wyjazd
07 maja 2020

    DN LOGOS w Augustowie przyjazne miejsce Twojego wypoczynku

Ośrodek jest położony na skraju Puszczy Augustowskiej obok Kanału Augustowskiego. Doskonałe miejsce na  spacery i wyprawy rowerowe. Ustronne, wewnętrzne patio z grilem pozwoli na relaks i wypróbowanie  regionalnej kuchni - złocistej sielawy lub domowego wyrobu wędlin czy sękacza. Nasze BT LOGOS pomoże ułożyć wspólnie z Państwem plan wypoczynku oraz zwiedzania najpiękniejszych miejsc Suwalszczyzny i Podlasia. Zorganizujemy w gronie rodziny/przyjaciół spływ kajakowy, rejs gondolą /katamaranem po jeziorach augustowskich, wycięczkę po Suwalskim Parku Krajobrazowym, dookoła legendarnych Wigier lub szlakiem tatarskim. Od 56 lat Drogi Gościu ,,Wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom", tym bardziej w obecnym czasie.

Zapraszamy do Baśniowej Krainy: wody, lasu i przygody !

PS. Zdajemy sprawę z zagrożenia pandemią COVID-19, stosujemy się do  zaleceń GIS i Ministerstwa Rozwoju  Nasi pracownicy zostali szczegółowo poinformowane o niezbędnych środkach przygotowawczych i zapobiegawczych  od działań higienicznych, w tym zwiększonej częstotliwości sprzątania i dezynfekcji pokoi i pomieszczeń ogólnodostępnych.

Nieprzerwanie monitorujemy zmiany w zaleceniach i wytycznych władz oraz służb sanitarnych, w trosce o jak najwyższy poziom usług oraz bezpieczeństwo Gości i personelu.

Dyrekcja i pracownicy KH LOGOS

Zobacz na mapie
Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij