Wybierz język: flaga-pl flaga-de flaga-ru flaga-en
Kompleks Hotelowy LOGOS, 16-300 AUGUSTÓW, ul. 29 Listopada 9

Komfortowe i tanie pokoje oraz apartamenty w Augustowie

Złóż rezerwację

Kompleks Hotelowy LOGOS w Augustowie to komfortowe noclegi w zachwycającej scenerii. Stworzyliśmy takie miejsce, które jest dopasowane do różnorodnych wymagań naszych gości – jest ono doskonałe zarówno do relaksu, jak i pracy. Mamy nadzieję, że uda nam się spełnić wszystkie Państwa oczekiwania i nocleg w naszym Kompleksie Hotelowym będzie całkowicie udany od pierwszego do ostatniego dnia. Zapraszamy na tanie noclegi.

 

Tanie noclegi w Augustowie - oferujemy najwyższy standard pokoi

Przygotowaliśmy ponad 100 miejsc noclegowych w pokojach 1-osobowych, 2-osobowych, 3-osobowych, również oferujemy pokoje o podwyższonym standardzie i przestronne apartamenty. Niezależnie od tego, czy planują Państwo noclegi samodzielnie, z bliskimi czy też szukają miejsca do organizacji kilkudniowych spotkań biznesowych, dopasowujemy je do Państwa potrzeb. Zapraszamy do nas również rodziców z dziećmi – oferujemy im komfortowy nocleg z możliwością wypożyczenia łóżeczka dziecięcego.

 

Atrakcyjna oferta

Dla naszych klientów przygotowaliśmy tanie noclegi – dzięki temu, że nasze pokoje są zróżnicowane, także każdy z naszych gości może wybrać dla siebie atrakcyjną ofertę na swoją kieszeń. Również zachęcamy do sprawdzenia naszych pakietów pobytowych i promocji, dzięki którym mogą korzystać Państwo z wypoczynku w przystępnych cenach.Pokoje wyposażone są w:

Goście mogą bezpłatnie wypożyczyć odbiornik TV na czas pobytu.
Umożliwiamy także skorzystanie z łóżeczka dziecięcego.

 

Zapraszamy do naszego hotelu w Augustowie.