Wybierz język: flaga-pl flaga-de flaga-ru flaga-en
Kompleks Hotelowy LOGOS, 16-300 AUGUSTÓW, ul. 29 Listopada 9

Konferencje i szkolenia: Augustów, Mazury

Złóż rezerwację

Mamy przyjemność przedstawić ofertę w zakresie organizacji konferencji, szkoleń i spotkań firmowych. Mazury to doskonały wybór wtedy, gdy chcą Państwo zorganizować wydarzenie, które będzie łączyło w sobie przyjemne z pożytecznym – piękne widoki, atrakcje, spokój i ciszę, a także nowoczesne zaplecze naszego Kompleksu.

 

Konferencje i szkolenia na Mazurach - najwyższy poziom usług

Gwarantujemy wysoki poziom usług oraz wyposażenie, które pozwoli na przeprowadzenie konferencji w sposób sprawny i w pełni profesjonalny. Dopasowujemy się do potrzeb naszych klientów, dlatego organizowane z nami wydarzenia są dopracowane w najdrobniejszych detalach, aby uczestnictwo w nich było dla Państwa oraz gości całkowicie udane.


Do Państwa dyspozycji oddajemy trzy klimatyzowane sale konferencyjne. Dwie z nich: sala "Słoneczna" i "Portowa" znajdują się obok siebie, zajmują powierzchnie odpowiednio 80 i 60 m². Sale te mogą pomieścić od 40 do 150 osób w zależności od ustawienia. Trzecia sala - "Kasztanowa" położona w drugiej części obiektu, posiada powierzchnię 74 m2 i mieści od 50 do 70 osób.

Sala Słoneczna:

Sala Portowa:
Sala Kasztanowa:

Zależy nam na tym, aby konferencje, szkolenia oraz inne spotkania biznesowe organizowane razem z nami spełniły wszystkie Państwa oczekiwania. Dlatego też służymy poradą i dobierzemy najlepsze rozwiązania zgodnie z potrzebami. Oczywiście, Mazury oraz Augustów mają dla Państwa także wiele atrakcji, dlatego spotkanie może być połączone z atrakcjami dla jego uczestników – Puszcza Augustowska, Kanał Augustowski, liczne jeziora oraz ciekawe zabytki.


Cennik sal dla pobytów konferencyjnych organizowanych w Kompleksie Hotelowym LOGOS

 

Sala

Ceny wynajmu
do 4 godzin 1 dzień

Słoneczna

80 60 400 zł 600 zł
Portowa 60 40 300 zł 500 zł
Słoneczna + Portowa 150 120 600 zł 900 zł
Kasztanowa 70 50 400 zł 600 zł

 

Ceny wynajmu sal konferencyjnych na pokazy i prezentacje są ustalane jednorazowo i indywidualnie.

Przykładowy pakiet konferencyjny

Kompleks Hotelowy LOGOS w Augustowie jest organizatorem szkoleń i konferencji dla firm i grup zorganizowanych. Proponujemy Państwu pobyty szkoleniowe z atrakcyjnym programem integracyjnym i turystycznym.

Przykładowy program pobytu 2-dniowego:

I. Dzień

II. Dzień

 

Cena: od 295 zł/osoba

 

Programy, kosztorysy i ceny są ustalane indywidualnie, według potrzeb klienta. Istnieje możliwość uzyskania korzystnych cen na organizację spotkań grupowych w przypadku nawiązania stałej współpracy. W czasie wolnym proponujemy imprezy integracyjne, organizowane przez nasze Biuro Turystyczne „LOGOS" na terenie Suwalszczyzny i Litwy.

 

W przypadku chęci nocowania zapraszamy na tanie noclegi.

 

Dodatkowe atrakcje

Na życzenie Gości organizujemy imprezy integracyjne, biesiady przy ognisku, imprezy cateringowe na wodzie, grill przy akordeonie. Dokładamy wszelkich starań, aby uatrakcyjnić i umilić czas pobytu naszych Gości.


Zapraszamy do odwiedzenia naszego hotelu, aby mogli się Państwo przekonać, że Kompleks Hotelowy LOGOS jest znakomitym miejscem do integracji i szkoleń a także poznania atrakcji pogranicza polsko – litewskiego.

ZapiszZapiszZapiszZapiszZapisz