Wybierz język: flaga-pl flaga-de flaga-ru flaga-en
Kompleks Hotelowy LOGOS, 16-300 AUGUSTÓW, ul. 29 Listopada 9

Kompleks Hotelowy w Augustowie

Złóż rezerwację

Kompleks Hotelowy LOGOS zlokalizowany jest dogodnie w samym centrum miasta Augustowa, obok popularnego Portu Żeglugi Augustowskiej i na pograniczu Wigierskiego i Biebrzańskiego Parku Narodowego. Tak dogodna lokalizacja wyróżnia nas wśród obiektów noclegowych Augustowa i powoduje, że noclegi u nas to idealny wybór na urlop, ale również mamy specjalną ofertę dla klientów biznesowych.

Najwyższy poziom obsługi

Zależy nam na tym, aby nocleg u nas spełnił wszystkie Państwa wymagania. Kładziemy nacisk na obsługę na najwyższym poziomie, komfort wypoczynku oraz prezentujemy naszym gościom dodatkowe atrakcje. Równocześnie zależy nam na tym, aby oferować tanie noclegi – szeroka gama pokojów oraz dodatkowe promocje powodują, że możemy oferować usługi na każdą kieszeń.

Przyznanie naszemu hotelowi tytułu „Referencje Wiarygodności Wysokiej Jakości Usług Gastronomicznych i Hotelarskich” i wpis w katalogu „Polish Quality Hotel” dokonany przez Polską Izbę Hotelarską to potwierdzenie naszego wysokiego standardu usług.

Satysfakcja gwarantowana

Mamy nadzieję, że zdecydują się Państwo na nocleg właśnie w naszym Kompleksie Hotelowym LOGOS i dołączą do szerokiego grona naszych zadowolonych gości. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań jesteśmy całkowicie do Państwa dyspozycji – odpowiemy na nie wyczerpująco.

Kompleks Hotelowy LOGOS oferuje:

 
Ośrodek jest przystosowany do obsługi Gości niepełnosprawnych. 

Restauracja

Restauracja hotelowa LOGOS zaprasza na śniadania od poniedziałku do niedzieli w godzinach 6.30-9.30

Do 10 osób śniadanie serwowane. Powyżej 10 osób – bufet śniadaniowy.

Obiadokolacje wydawane w godz: 17:00-21:00.

Fitness Club:
Salon Kosmetyczno - Fryzjerski

Salon Kosmetyczno – Fryzjerski „BEATA” oferuje:Salon czynny:
poniedziałek – piątek: 10.00 – 17.00
sobota: 9.00 – 14.00

tel. 505-033-995